• PSPal

Puchar Polski w Palanta w Gdańsku!

30 maja 2020 r. Stadion lekkoatletyki i rugby w Gdańsku będzie areną zmagań drużyn PSPal o Puchar Polski 2020! Będzie to wyjątkowy turniej, ponieważ planowane są dziesiątki meczów na 3 boiskach!

Stadion lekkoatletyki i rugby w Gdańsku z trybunami dla 924 widzów.

Zgodnie z tradycją Mistrz Polski z poprzedniego roku organizuje kolejny Puchar Polski. Na uwagę zasługuje to, że PSPal Trójmiasto po wygranych Mistrzostwach w Starych Jabłonkach w 2019 roku bardzo dynamicznie się rozwija. Zarówno sportowo, jak i organizacyjnie! Jako pierwsza drużyna w nowej historii gry w Palanta mocno przetrenowała całą przerwę zimową! Dodatkowo dzięki wielu staraniom organizacyjnym udało się doprowadzić do finalizacji i podpisania bardzo owocnej współpracy z Gdańskim Ośrodkiem Sportu. Palant powraca bardzo dynamicznie w Trójmieście!

Dyrektor Gdańskiego Ośrodka Sportu oraz prezes Polskiego Stowarzyszenia Palantowego.


Spotkała nas duża życzliwość ze strony gdańskich działaczy. Zaplecze, które zapewnia nam GOS stwarza możliwość do zorganizowania największego turnieju w naszej historii. W planach mamy rozłożenie 3 boisk, dzięki czemu w turnieju może wziąć udział rekordowa liczba drużyn. 16? Może 32? Ciężko stwierdzić. Każda drużyna, która odpowiednio zgłosi się do turnieju i dotrze na miejsce zostanie bezpłatnie przyjęta do rozgrywek! Tak Palant powraca! - stwierdza Łukasz Szymborski i przypomina, że rozgrywki już 30 maja.

Informacje o zgłoszeniach już niedługo!

Stadion dysponuje oświetleniem, dlatego mecz finałowy o Puchar Polski 2020 planowany jest na sobotni wieczór. W związku z tym niech wszyscy zawodnicy szykują się na cały dzień z grą w Palanta, a po zakończeniu turnieju - ognisko!


PSPal wstępnie nawiązało również współpracę z pobliską Państwową Szkołą Budownictwa, dlatego niedługo podamy więcej informacji o bardzo taniej możliwości noclegu! Organizacyjnie jesteśmy pewni, że damy radę zapewnić podstawowe warunki każdej chętnej do udziału w wydarzeniu drużynie!


Mamy nadzieję, że turniej będzie również motywacją do treningów dla wszystkich palancistów i palancistek! Niech wygra najlepszy!


#PSPal #palantpowraca

Drużyna PSPal Trójmiasto (Mistrz Polski 2019)

25 wyświetlenia0 komentarz
 

Polskie Stowarzyszenie Palantowe

608404030

©2020 by PSPal. Wszelkie prawa zastrzeżone.