• PSPal

Lato? Jeszcze tej zimy?

Surfing jest sportem pochodzącym z Hawajów, rozsławionym przez Amerykanów. Przypomina Wam to coś? ;)


Jest w Polsce bardzo mało znanym, ale dzięki PSPal, możecie poznać smak ujarzmiania oceanu!!! Wyjątkowy krajobraz oraz idealna temperatura to Fuerta!


Jeżeli widzieliście już film to wiecie o co chodzi! Cała impreza polega na zebraniu ekipy (pow. 10 osób) i zorganizowaniu przez PSPal wszystkiego tak, aby jeszcze przed okresem letnim wyruszyć na północną Fuerteventurę, czyli najstarszą z Wysp Kanaryjskich (Hiszpania). Położone są one po zachodniej stronie Afryki, płacimy Euro, a ceny są tańsze niż nad polskim morzem czy w górach! No i ten ocean!


Najcięższą sprawą jest dotarcie na miejsce (czartery są drogie)! Podróżujemy tam od 2013 roku i przestudiowaliśmy wiele opcji. Przygotujemy połączenie tanimi liniami z przesiadką, a miejscem startu będzie Warszawa Modlin. Na miejscu wszystkie problemy znikają - zawsze ta sama wspaniała pogoda, przetarte szlaki, a nasza pełna znajomość kurortu surferskiego Corralejo sprawi, że cały wyjazd będzie wypełniony atrakcjami co do minuty!
Baza noclegowa to lubiane przez nas międzynarodowe hostele, jednak przy dobrej ofercie weźmiemy całą prywatną willę z basenem :) Wyżywienie organizowane przez PSPal to śniadania oraz surferskie obiadokolacje (makarony/grille).

Przeważnie jemy razem, ale jak wolicie to w Corralejo macie około 200 restauracji!


Sprzęt surfingowy (pianka+deska) oraz transport to inwestycja, jednak warto przez kilka dni zwiedzić piękne plaże, spróbować różnych warunków oraz poczuć się jak prawdziwy surfer/ka! Wszystko ogarniamy, a nauka z nami to sama przyjemność!


Niebawem startuje sezon palantowy, dlatego najlepiej jakbyśmy wyjechali na początku marca, ale wszystko zależy od szybkości zebrania zainteresowanych osób i uzgodnienia szczegółów!
Koszty

Wszystkie niezbędne rzeczy to składka w granicach 2200 - 2500 zł za 7-8 dni, ale mamy wtedy opcję All ExcuseMe :) Wliczone w to są bilety lotnicze (zmienne ceny), noclegi, śniadania+obiadokolacje, woda, 5> dni surfingu, transfery, ubezpieczenie.


Termin to koniec lutego lub marzec 2020


Poniżej podajemy zmienne opcje lotów, które mieszczą się w kosztach.


OPCJA NR 1 (na 9.02 - 19.00)

Wylot: 3 marca - Warszawa Modlin

Przylot: ?? marca (w trakcie poszukiwań)


OPCJA NR ?

Zapisy do projektu i więcej informacji:

- Formularz na stronie

- palant.PSPal@gmail.com

- 608 40 40 30

- facebook.com/palant


Przygoda życia na wyciągnięcie ręki.

95 wyświetlenia0 komentarz
 

Polskie Stowarzyszenie Palantowe

608404030

©2020 by PSPal. Wszelkie prawa zastrzeżone.